"I spy with my eTwinning eye" - Εθνική ετικέτα ποιότητας 2018

Με μια επιτυχία ξεκίνησε η σχολική χρονιά για το σχολείο μας καθώς απονεμήθηκε στην εκπαιδευτικό αγγλικής γλώσσας κα Νικολοπούλου Χρυσούλα εθνική ετικέτα ποιότητας για το ευρωπαϊκό έργο ?I spy with my eTwinning eye? που εκπονήθηκε από τους μαθητές της έκτης τάξης κατά την διάρκεια του σχολικού έτους 2017-2018.

Ετικέτα ποιότητας

Σας παραθέτουμε τα σχόλια που συνοδεύουν την ετικέτα μας από την Εθνική Υπηρεσία Αξιολόγησης:

?Συγχαρητήρια! Υλοποιήσατε ένα πολύ δημιουργικό έργο, το οποίο διαθέτει όλα τα απαραίτητα στοιχεία για να θεωρηθεί επιτυχημένο: ενεργή συμμετοχή των μαθητών, αλληλεπίδραση, δημιουργική χρήση εργαλείων ΤΠΕ, άριστη οργάνωση του Twinspace, παιδαγωγική καινοτομία, συνεργατικές δραστηριότητες, αξιολόγηση, διάχυση. Δουλέψατε με ωραίο και συνεργατικό τρόπο, η συμμετοχή ήταν καθολική και ο πλούτος των δραστηριοτήτων σας αξιόλογος, πράγμα που επιβεβαιώνει την άριστη επικοινωνία/συνεργασία και τη χαρά της δημιουργίας! Καλή συνέχεια στο εκπαιδευτικό σας έργο και περιμένουμε νέες συνεργασίες!?

Μαθητές μπορούν να αποθηκευσουν και να εκτυπώσουν το ενδεικτικό τους!

41427713 286128201990719 7766820520791638016 n